چرا برنامه موبایل داشته باشیم؟!

دلایل اینکه شما به برنامه موبایل نیاز دارید خیلی زیاده به طور خلاصه میشود این دلایل را به صورت زیر خلاصه کرد:

دلایلی که آوردیم یعنی چه؟!

بگذارید یک توضیح کلی بدیم، برنامه موبایل یا همان اپلیکیشن های موبایل راه های سریع تر و بهتری نسبت به داشتن یک سایت را ارئه میدهد. شما در این برنامه ها میتوانید خدمات و محصولاتی که ارائه میدهید در یک پکیج جامع و کامل در شکل و شمایل زیبا و مدرن در جیب کاربران یا مشتریان خود بگذارید.

به این بخش دقت کنید

چرا ما؟!

با هایکدز شما میتوانید بدون نیاز به یک شرکت واسط و به طور مستقیم به برنامه نویسان زبده متصل شوید. در این حالت هزینه نهایی کاهش و به دلیل داشتن ارتباط مداوم با تیم فنی و عدم انتقال از طریق واسطه ها؛ کیفیت محصول و پلفترم نهایی بهبود میبخشد. علاوه براین موضوع؛ تیم هایکدز متشکل از برنامه نویسان قوی و مبتکری است که در زمینه های مختلف دنیای برنامه نویسی و کسب و کار مهارت و تجربه کافی داشته و میتوانند شما را در این زمینه یاری نمایند.

در زیر به چند نمونه از مواردی که به طور خاص توسط برنامه نویسان ما در هر پروژه مورد برسی قرار میگیرد اشاره میکنیم:

1- طراحی جذاب و مدرن

از نظر ما طراحی و ظاهر برنامه، خط مقدم فروش در هر اپلیکیشن میباشد. برنامه های بسیاری هستند که علی رغم ایده تکراری و یا ساده بودن آنها؛ متکی بر یک ظاهر خوب توانستد فروش بسیار بالایی را تجربه نماییند. از این رو تیم Hi Codes دارای یکی از بهترین تیم های طراحی و دیزاین برنامه های موبایل میباشد شما میتوانید با اعتماد کامل به این مجموعه طراحی ظاهر برنامه یا همان اپلیکیشن موبایل خود را به ما بسپارید. به ویژگی های بارز تیم طراحان ما توجه کنید:

2- ارائه مدل تستی از رابط کاربری اپلیکیشن

معمولا در پروژه های فریلنس این اتفاق رایج است که با وجود جلسات متعدد، محصول نهایی ایجاد شده با تصورات و خواسته های کارفرما تفاوت هایی داشته باشد. این مسله به دلیل تفاوت نوع تفکر یک برنامه نویس و کارفرما اتفاق می افتد. تیم Hi Codes با اجاد مدل تستی از رابطه کاربری اپلیکشن در انتهای جلسات اولیه از یکسان بودن تفکرات افراد دخیل در پروژه و درک کامل نیاز های کارفرما اطمینان حاصل میکند. از این رو برنامه ها و پلتفرم های ایجاد شده توسط تیم Hi Codes پاسخ گویی تمام نیاز های کارفرما و به شکل مورد انتظار وی میباشد.

3- پرفورمنس و امنیت بالا

نکته ای که کارفرما معمولا به آن کمتر توجه میکند اما از اهمیت بالایی برخوردار است: پروفورمنس و امنیت. تیم Hi Codes همواره در تلاش است تا با بهره گیری از جدید ترین و پایدارترین ابزارها، فریمورک ها و متدها، بهترین پرفورمنس و امنیت را برای محصولات و پلفترم ها به ارمغان بیاورد.

4- تکنولوژی های مناسب و مختلف

تیم Hi Codes شامل برنامه نویسانی با توانایی های متعدد میباشد. بنابراین ما میتوانیم نیاز های شما را در ابعاد و سطوح مختلف برآورده نماییم. با توجه به تجربه برنامه نویسان ما، سیستم مورد نیاز شما با تکنولوژی مناسب و در حد نیاز شما پیاده سازی خواهد شد. در این حالت شما دیگر هزینه ی موارد بیش از نیاز خود را پرداخت نخواهید کرد.

طریقه کار با ما به چه صورت است؟!

برای انجام همکاری شما با ما میتوانید با استفاده از فرم زیر یا ثبت نام در پنل تیکتینگ هایکدز و ثبت درخواست همکاری و یا ساده ترین راه تماس با شماره 09197541829 درخواست خود را به ما اطلاع دهید البته با استفاده از چت آنلاین گوشه صفحه خود هم این امکان وجود دارد.

درخواست همکاری

فرم ایجاد همکاری

فرم ایجاد همکاری
گروه نرم افزاری هایکدز

گروه نرم افزاری هایکدز

ارائه دهنده انواع خدمات در حوزه مارکتینگ و برنامه نویسی های موبایل و وب.

تماس با ما

شماره های تماس:
9197541829 98+
9128000984 98+
info@hicodes.org
support@hicodes.org

درباره ما

گروه نرم افزاری هایکدز از سال 96 کار خود را در زمینه تولید اپلیکیشن های موبایل و طراحی وبسایت شروع کرد و در حال حاضر در کنار ارائه خدمات فوق به تولید محتوا و دیجیتال مارکتینگ نیز رو آورده است. هدف اصلی این گروه ساخت و توسعه استارتاپ های مختلف و پشتیبانی از آنها میباشد.