بهینه سازی سئو

چگونه اول باشیم؟!

آیا این امکان پذیر است؟ ممکن است که سایت شما در کلمه کلیدی خاصی در صفحه اول گوگل یا حتی رتبه های اول تا سوم گوگل باشد؟
بله امکان اینکه سایت شما در رتبه های بالایی گوگل قرار گیرد وجود دارد اما برای اینکه به این هدف برسیم مسیری را باید طی کنیم در رابطه با این مسیر در ادامه توضیح خواهیم داد.

ادامه مطلب

بیایید شروع کنیم

با 3 سوال اصلی شروع میکنیم

سوال اول

چگونه به صفحه اول گوگل یا رتبه های یک تا سوم برسیم؟!

سوال دوم

اصلا این امکان وجود دارد که به رتبه اول در گوگل برسیم؟!

سوال سوم

چگونه در رتبه اول تا سوم گوگل بمانیم؟!

سوال اول

چگونه به صفحه اول گوگل یا رتبه های یک تا سوم برسیم؟!

برای رسیدن به صفحه اول گوگل، ابتدا باید صبور باشید زیرا این پروسه برای هر صفحه یا بهتر بگوییم هر کلمه کلیدی یک مسابقه دو ماراتن است. برای رسیدن به رتبه اول تا سوم گوگل ، شما باید دانش فنی کافی، تیم نویسنده قوی و برنامه و زمانبندی درست داشته باشید. با داشتن این سه بخش تازه میتوانید وارد این ماراتن شوید.
به طور ساده میتوان گفت برای رسیدن به رتبه یک گوگل باید استاندارد های آن را رعایت کنید البته راه هایی برای دور زدن گوگل نیز وجود دارد که اصلا توصیه نمیشود زیرا با تنبیه و نمره منفی شدید گوگل مواجه میشوید.

سوال دوم

اصلا این امکان وجود دارد که به رتبه اول در گوگل برسیم؟!

بله چرا که نه. این امکان در هر کلمه کلیدی وجود دارد البته مسیر هر کلمه کلیدی با دیگری متفاوت است. برای مثال اگر شما بخواهید در یک کلمه سخت به رتبه های بالایی گوگل دست پیدا کنید باید تلاش بیشتری کنید. حال این تلاش بیشتر به چه معناست؟
یعنی اینکه شما باید در کنار رعایت کردن استاندارد هایی که گوگل دارد از سرویس های دیگری نیز استفاده کنید برای مثال Google Ads و یا تبلیغات بنری و … با استفاده از این منابع و امکانات میتوانید به رتبه های بالاتر گوگل دست پیدا کنید و مخاطب های بیشتری جذب کنید.

سوال سوم

چگونه در رتبه اول تا سوم گوگل بمانیم؟!

اگر فکر میکنید بعد از رسیدن به رتبه های بالای گوگل میتوانید دست از رقابت بردارید سخت در اشتباهید. تازه مسابقه اصلی شما و رقبایتان شروع شده است. در اینجا برای اینکه بتوانید فاصله ی خود را حفظ کنید باید با استفاده از تبلیغات و بهینه تر کردن سایت و مهم ترین بخش تولید محتوای مفید و کار آمد به جذب مخاطب های بیشتر بپردازید. در واقع برای ایجاد ثبات در این بخش باید در کنار سئو از دیجیتال مارکتینگ و مارکتینگ مناسب نیز بهره مند باشید.

یک پروژه سئو به چند بخش تقسیم میشود؟!

یک پروژه سئو به طور کلی به دو بخش درون سایتی و برون سایتی تقسیم میشود

موارد خارج سایت

این موارد شامل شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیسبوک و لینکدین و … میشود که شما میبایست از آنها استفاده بهینه نمایید.
از موارد دیگر خارج سایت میتوان به تبلیغات بنری در سایت ها و یا تبلیغات در بیلبورد های خیابان ها نام برد.
این موارد به ما کمک میکند که بتوانیم به شکل بهتری خدمات خود را در اختیار مخاطبان قرار دهیم و این کار به ما کمک میکند تعداد مخاطبانی که برروی وبسایت ما می آیند را ببهبود ببخشیم.

موارد درون سایتی

این موارد به بخش فنی سایت مرتبط است. در این بخش سایت شما باید دارای کد HTML و CSS و JS پاک (Clean) باشد. البته این موارد به اینجا ختم نمیشود و باید به موارد زیر نیز توجه ویژه ای شود.
تصاویر سایت شما باید از نظر سایت گوگل بهینه (Optimized) باشد.
سرعت لود سایت باید به نحوی باشد که کاربر ما خسته نشود.
ظاهر سایت و رابط کاربری و تجربه کاربری باید به بهترین شکل رعایت شود.
موارد بسیار زیاد دیگری نیز برای توضیح وجود دارد که در هایکدز بلاگ موجود میباشد. تمام این موارد امتیاز شما در گوگل را مشخص میکند.

چرا ما؟!

گروه نرم افزاری هایکدز با داشتن سابقه 7 ساله در زمینه بهینه سازی سئو و جمع آوری افرادی با تجربه و خلاق خدمات زیر در زمینه سئو را به شما ارائه میدهد.

بهینه سازی کد های سایت

گروه ما با بررسی صفحاتی که شما ساخته اید و برطرف نمودن ایرادات موجود و بهینه سازی و استاندارد سازی سایت با قوانین گوگل میتواند به شما عزیزان کمک نماید. برای همکاری و یا دریافت مشاوره تماس بگیرید.

دیجیتال مارکتینگ

هایکدز با افتخار اعلام میکند تیم دیجیتال مارکتینگی با تجربه در اختیار دارد که میتواند به شما عزیزان در زمینه های خارج سایت ، مارکتینگ در شبکه های اجتماعی و … همراه شما عزیزان باشد. برای همکاری و مشاوره با ما تماس بگیرید.

تیم تولید محتوا

متخصصان تولید محتوای ما میتوانند شما را در طریقه انتخاب کلمه کلیدی ، تیتر مطالب و روش های تولید محتوای مناسب برای کاربران یاری رسانند برای اطلاعات بیشتر و درخواست مشاوره تماس بگیرید.

بیش از

40پروژه موفق

بیش از

7سال سابقه

طریقه کار با ما به چه صورت است؟!

برای انجام همکاری شما با ما میتوانید با استفاده از فرم زیر یا ثبت نام در پنل تیکتینگ هایکدز و ثبت درخواست همکاری و یا ساده ترین راه تماس با شماره 09197541829 درخواست خود را به ما اطلاع دهید البته با استفاده از چت آنلاین گوشه صفحه خود هم این امکان وجود دارد.

درخواست همکاری

فرم ایجاد همکاری

مشاوره آنلاین
بودجه مورد نظر
توضیحات تکمیلی شما در زمان مشاوره به مشاوره مسیر بهتری رو میده.