طراحی سایت

امروزه در هر کسب و کاریی که باشید، در آن داشتن یک سایت پویا و کار آمد بسیار مورد نیاز است. دنیای دیجیتال بسیار بزرگ است و داشتن یک سایت جذاب به شما این امکان را میدهد که بتوانید در این دنیا به رقابت بپردازید. گروه نرم افزاری هایکدز با سال ها تجربه در زمینه طراحی سایت میتواند شما در این راه همراهی کند. طراحی و پیاده سازی سایت های فروشگاه ، خدماتی ، شرکتی و … خود را به ما بسپارید.

مشاهده بیشتر نمونه کار ها
طراحی سایت

برای طراحی سایت چه مراحلی را باید طی بکنیم؟!

برای طراحی یک سایت یا وبسایت شما 6 مرحله کلی را باید طی کنید و نیاز به این دارید که در هر مرحله استاندارد های خاصی را رعایت نمایید تا به موفقیت در پروژه خود برسید ما شما را در تمام مراحل همراهی میکینم.

یبایید شروع کنیم!

انتخاب دامنه مناسب

اولین قدم برای شروع کار طراحی سایت انتخاب دامنه مناسب است. حال انتخاب دامنه مناسب به چه معناست؟!
انتخاب نام دامنه شبیه به انتخاب نام شرکت است به فکر و توجه زیادی نیاز دارد. نام دامنه شما هویت شما در وب است.
استاندارد هایی که یک دامنه باید داشته به این صورت است: دامنه در صورت موجود بودن کوتاه باشد، در آن نباید از کلماتی که نوع نوشتار آن سخت است استفاده شود، بر اساس بیزنس شما باید انتخاب شود.
بهتر است دامنه شما کوتاه و مفید باشد. مشاوران ما آماده پاسخگویی به شما هستند. البته در قسمت چت آنلاین هم میتوانید با ما در تماس باشید.

درخواست مشاوره
انتخاب دامنه
انتخاب هاستینگ

انتخاب هاستینگ مناسب

قدم دوم انتخاب هاستینگ مناسب است. در کشور عزیزمان ایران دیتاسنتر های بسیاری وجود دارد، اینکه از بین این دیتاسنتر ها و شرکت های ارائه دهنده هاست کدام را انتخاب نمایید کار دشواری است. گروه نرم افزاری هایکدز با تجربه بالا و همکاری با بیشتر هاستینگ های کشور این انتخاب را برای شما آسان کرده است.
در انتخاب یک هاستینگ مناسب شما باید سرعت ، حجم ، امنیت و مهم ترین بخش پشتیبانی مناسب و ظرفیت هاستینگ را بررسی کنید.

درخواست خرید هاست مناسب

طراحی UI یا رابط کاربری سایت

قدم سوم، طراحی رابط کاربری سایت. گروه نرم افزاری هایکدز با بهره مندی از بهترین طراحان رابط کاربری و با تجربه بالا میتواند با طراحی های خود مشتریان و مخاطبان شما را به وجد آورد.
امروزه داشتن سایتی که رابط کاربری جذاب و کار آمد داشته باشد به مهمترین بخش از طراحی سایت و اپلیکشن تبدیل شده است. از نمونه کار های ما دیدن نمایید.

مشاهده نمونه کار ها
طراحی رابط کاربری
طراحی سایت

پیاده سازی سایت

مهم ترین بخش، پیاده سازی سایت است یعنی تبدیل طرح گرافیکی به کد. در اینجا المان های مهمی و راه های پیاده سازی متفاوتی وجود دارد استفاده از CMS های Open Source مانند WordPress یا پیاده سازی وبسایت با استفاده از کد های  PHP از صفر و دیگر راه های موجود .
انتخاب اینکه برای پروژه یا بیزینس شما چه پلتفرمی مورد نیاز است را به ما بسپارید. برنامه نویسان ما برای انجام هر پروژه ای آماده اند.

درخواست بررسی سایت

طراحی سایت شما به پایان رسیده است.

بعد از پایان کار کدنویسی و تست های موجود شما دارای یک سایت کاملا واکنشگرا با رابط کاربری ساده و پنل ادمین ساده اید شده اید که کار با آن بسیار ساده است. البته قبل از اینکه شما بتوانید با پنل ادمین کار کنید نیاز به آموزش هایی دارید که در پنل کاربری شما قرار داده میشود، بخشی از این آموزش ها در بلاگ مجموعه نیز موجود است که با مشاهده و خواندن آنها میتوانید سایت خود را بروزرسانی نمایید.

بلاگ هایکدز
تحویل سایت
پشتیبانی

کار ما با شما به پایان نرسیده است!

بعد از تحویل پروژه به شما، پشتیبانی پروژه نیز با ماست. گروه نرم افزاری هایکدز تا رسیدن شما به آرزو ها و رویا هایتان همراهتان خواهد بود.

ثبت نام در پنل کاربری

طریقه کار با ما به چه صورت است؟!

برای انجام همکاری شما با ما میتوانید با استفاده از فرم زیر یا ثبت نام در پنل تیکتینگ هایکدز و ثبت درخواست همکاری و یا ساده ترین راه تماس با شماره 09197541829 درخواست خود را به ما اطلاع دهید البته با استفاده از چت آنلاین گوشه صفحه خود هم این امکان وجود دارد.

درخواست همکاری

فرم ایجاد همکاری

مشاوره آنلاین
بودجه مورد نظر
توضیحات تکمیلی شما در زمان مشاوره به مشاوره مسیر بهتری رو میده.

Block "983" not found