طراحی لوگو برندسازی

به طور ساده میتوان گفت، لوگو یا نماد شرکت شما میتواند یک عکس یا نوشتار باشد که برند شما را تعریف میکند، اما لوگوی شما میتوانند خیلی بیشتر از این باشند.
یک لوگو خوب باید در کنار نشان دادن نام شما، ویژگی های دیگری نیز باید داشته باشد این ویژگی ها عبارت اند از توانایی نشان دادن خدمات کلی، جذابیت بصری و … . طراحان ما آماده طراحی انواع لوگو ها هستند، باهم به ادامه مطلب میرویم که با انواع لوگو آشنا شویم و طریقه همکاری ما را مروری دوباره کنیم.

ادامه مطلب
طراحی لوگو و برند سازی

چرا ما؟!

گروه نرم افزاری هایکدز با در اختیار داشتن برنامه نویسان وب و اپلیکیشن قدرتمند ، از طراحان با استعداد و خلاقی نیز بهره مند است که با تجربه خود در زمینه طراحی لوگو میتوانند شما را به رویا ها و آرزو هایتان برسانند.

با بیش از

6 سال سابقه

با بیش از

40 پروژه موفق

خلق یک لوگوی جذاب

برای خلق یک لوگو یا آرم جذاب کافیست 6 مرحله زیرا را طی نمایید و لوگو خود را داشته باشید.

انواع لوگو

لوگو ها بطور کلی به سه نوع تقسیم میشوند:
سمبلیک / لوگو تایپ / لوگوی ترکیبی

لوگوهای سمبلیک تشکیل شده از یک آیکون یا یک المان است. این نوع از لوگو ها از تصاویر مفهومی و ساده ایی ساخته شده اند که باید قابل یادآوری باشند این نوع از لوگو ها مفهومی تر از باقی لوگو ها میباشند.

لوگو تایپ ها این نوع تشکیل شده از نوشتار با فونت خاصی میباشد که نام شرکت شما را نمایش میدهند. از این نوع بیشتر برای کار های جدی و رسمی استفاده میشود. طرح هایی که برای این نوع استفاده میشود میتوانند مفهوم های خاصی را به نمایش بگذارند و البته ترکیب شدن سمبلیک و  لوگو تایپ ها طرح های را به وجود می آورد که لوگو های ترکیبی نام دارند.

لوگو های ترکیبی این نوع از لوگو ها متشکل از لوگو تایپ ها و سمبلیک ها میباشد. یعنی در کنار داشتن یک المان گرافیکی از یک بخش نوشتاری نیز برخوردار هستند این نوع طرح ها بیشترین استفاده و کاربردی ترین ها هستند زیرا دارای هر دو نوع قبل هستند.

روژینا صفوی

 

لوگوی سمبلیک

برند سازی

 

لوگو تایپ

برند سازی

 

لوگو ترکیبی

طریقه کار با ما به چه صورت است؟!

برای انجام همکاری شما با ما میتوانید با استفاده از فرم زیر یا ثبت نام در پنل تیکتینگ هایکدز و ثبت درخواست همکاری و یا ساده ترین راه تماس با شماره 09197541829 درخواست خود را به ما اطلاع دهید البته با استفاده از چت آنلاین گوشه صفحه خود هم این امکان وجود دارد.

درخواست همکاری

فرم ایجاد همکاری

فرم ایجاد همکاری
گروه نرم افزاری هایکدز

گروه نرم افزاری هایکدز

ارائه دهنده انواع خدمات در حوزه مارکتینگ و برنامه نویسی های موبایل و وب.

تماس با ما

شماره های تماس:
9197541829 98+
9128000984 98+
info@hicodes.org
support@hicodes.org

درباره ما

گروه نرم افزاری هایکدز از سال 96 کار خود را در زمینه تولید اپلیکیشن های موبایل و طراحی وبسایت شروع کرد و در حال حاضر در کنار ارائه خدمات فوق به تولید محتوا و دیجیتال مارکتینگ نیز رو آورده است. هدف اصلی این گروه ساخت و توسعه استارتاپ های مختلف و پشتیبانی از آنها میباشد.