به گروه نرم افزاری هایکدز خوش آمدید!

راه اندازی کسب و کار در سریع ترین زمان

درآمد آنلاین داشتن سخت نیست، مگر اینکه کار دست کاردانش بسپاری. فاصله گذاری اجتماعی و تعطیلی مراکز فروش و … باعث شد تا خیلی ها به این نکته پی ببرنن که باید کسب و کار خودشون رو آنلاین کنن. در هایکدز سعی بر این شده که به کسب و کار هایی که به صورت سنتی یا حتی آنلاین در حال فعالیت بودن کمک کنیم که هم فروش چند برابری داشته باشند هم به آنلاین سازی و اتوماسیون شدن کار هاشون کمک کنیم. میخوای کسب و کارت آنلاین بشه؟

خدمات ما

برای اینکه کسب و کارت موفق بشه و به هدفت بررسی باید تیمی رو کنارت داشته باشی که بتونه 0 تا 100 کار رو برات انجام بده. هایکدز همونجاست که میتونی با اعتماد کامل درباره ایدت صحبت کنی و اون رو به واقعیت تبدیل کنی.

چرا هایکدز؟

 اعضای گروه ما با 10 سال سابقه در زمینه طراحی سایت و موبایل اپلیکشن آماده خدمت رسانی به شما هستند.
خلاقیت | سرعت | دقت اینها قدرت ماست.

گوگل آنالیتیک
فـــــروشـگاهی (از 8 میلیون)
ادوبی Xd
شروع کسب و کار

اولین قدم

بررسی ایده و کسب و کار شما

به طور کلی اولین قدمی که برداشته میشه بررسی ایده شماست. طی جلسات اولیه بر سر اینکه ایده کسب و کار شما چیه و چطور میشه اون رو به یک کسب و کار موفق تبدیل کرد صحبت میشه. علت اینکه خیلی از کسب و کار ها با شکست مواجه میشن به چند چیز خلاصه میشه:

  1. نداشتن برنامه و استراتژی درست
  2. نداشتن مدل کسب و کار خوب
  3. نداشتن مشاور مارکتینگ با تجربه و خلاق

دومین قدم

طراحی بیزینس پلان مناسب و قابل اجرا

بعد از اینکه ایده شما بررسی شد و برروی مدل کسب و کار شما کار خواهد شد و مدلی دقیق و قابل اجرا طراحی خواهد شد. معمولا در ایده های خام شاهد این هستیم که مدل کسب و کار خیلی ساده گرفته شده و یا حتی خیلی از بخش های مهم در اون دیده نشده و این موارد میتونن باعث شکست کسب و کارت بشن.

شروع کسب و کار
شروع کسب و کار

سومین قدم

راه اندازی کسب و کار شما

بعد از طراحی مدل کسب و کار به بخش پیاده سازی اون مدل میرسیم. مدل و رودمپی که ساخته شده دقیقا بدون هیچ کم و کاستی در سریع ترین زمان ممکن برای شما پیاده سازی میشه و میتونید از اون استفاده کنید. حالا که همچی حاضر شده وقت توسعه است.
ما در این سال ها سعی کردیم که با کسب و کار ها رو راست باشیم و اگر کسب و کاری واقعا نسبت به چیزی که در بازار وجود داره و مردم میپسندن مغایرت داشته باشد به آنها بگوییم که هزینه اضافی نکنند البته مواردی بوده که با تغییرات زیاد برروی آنها به موفقیت رسیده اند.

آنلاین سریع بدون فوت وقت

درخواست مشاوره آنلاین

سریع ترین و بهترین راه ارتباط با ما، از طریق فرم روبروست. در کمتر از 3 دقیقه میتونید فرم رو پر کنید و اطلاعات مورد نیاز ما برای برگزاری جلسه اول رو به ما میدید. اگر علاقه این به این موضوع ندارین میتونید با شماره 09197541829 تماس حاصل فرمایید. فرقی نداره که کجای ایران یا جهان هستید، برای همکاری با ما فقط چند کلیک فاصله دارید.

نکته مهم به دلیل شرایط کرونایی موجود تیم ما از بهمن سال 98 تمامی جلسات رو به صورت آنلاین برگزار می کند. جلسات حضوری تنها برای موارد فورس برگزار می شود.

در وقت صرفه جویی کن!

بدون فوت وقت اطلاعات کسب و کارت رو بفرست تا کار رو شروع کنیم!

مشاوره آنلاین

مشاوره آنلاین

بودجه مورد نظر
توضیحات تکمیلی شما در زمان مشاوره به مشاوره مسیر بهتری رو میده.

نمونه کار ها

موفقیت تصادفی نیست! موفقیت با تلاش مداوم و هوشمندی بدست میاد. من در هایکدز تلاش میکنم کسب و کارتون در مسیر درستی قرار بگیره

سید علی خانیان
هم بنیان گذار در گروه نرم افزاری هایکدز
بنیان گذار و مدیرعامل مدرسه الارا

فرهاد کلاتیانی

توی بازار و رقابت، سرعت توسعه خیلی مهمه؛ به همین جهت من همیشه تو توسعه سعی میکنم اتلاف زمان رو به حداقل و تایم مفید توسعه رو به حداکثر برسونم

فرهاد کلاتیانی
هم بنیان گذار در گروه نرم افزاری هایکدز 
بینان گذار و مدیر عامل کمیک سیتی

محمد حسینی

دونستن نیاز مشتری و مشاوره درست در طراحی یک محصول از جمله کارهای مورد علاقه منه

محمد حسینی
هم بنیان گذار در گروه نرم افزاری هایکدز

من همواره در حال مطالعه ام تا بتونم با انتخاب درست و بهینه، مسیر توسعه ی کسب و کار شما رو چه در حال و چه در آینده هموار و نگرانی هاتونو به حداقل برسونم

سید علی روشن
هم بنیان گذار در گروه نرم افزاری هایکدز