دیجیتال مارکتینگ چیست ؟ آشنایی با راه های آن

دیجیتال مارکتینگ

بازاریابی است که از دستگاه‌های الکترونیکی استفاده می‌کند و می‌تواند توسط متخصصان مارکتینگ برای انتقال پیام‌های تبلیغاتی و سنجش تأثیر آن در جذب مشتری شما استفاده شود. در عمل، دیجیتال مارکتینگ معمولاً به کمپین های بازاریابی اطلاق می شود که روی رایانه، تلفن، تبلت یا دستگاه های دیگر ظاهر می شوند. این می تواند اشکال….

نوشتن مقاله برای سایت

اهمیت تولید مقاله و محتوای متنی برای سئوی یک سایت از هیچ کس پوشیده نیست. یکی از گام های مهم راه اندازی سایت جدید، برنامه ریزی سئو و مقالات آن است. به همین منظور به سراغ مطالب مهم و کلمات کلیدی خواهیم رفت. داشتن هرم سئو که شامل کلمات کلیدی است، نقشه راه تولید محتوای….

استراتژی تمرکز در دنیای دیجیتال

در گذشته و مخصوصا در حوزه ی دیجیتال مارکتینگ، تخصص افراد به صورت عمودی بود. مثلا در بازاریابی فضای مجازی، یک فرد به صورت اختصاصی در زمینه ی ایمیل مارکتینگ فعالیت میکرد و صرفا متخصص ایمیل مارکتینگ بود و این به خودی خود یک تمرکز را ایجاد میکرد. اما امروز چی؟؟؟ امروز که همه چیز….

ماتریس SWOT و استراتژی مارکتینگ

اصطلاح SWOT مخفف چهار کلمه­ ی انگلیسی Strength به معنای قوت، Weakness به معنای ضعف، Oportunities به معنای فرصت و Threat به معنای تهدید است. اگر بخواهیم ماتریس SWOT را در یک کسب و کار یا نوآفرینی (استارتاپ) بررسی کنیم، باید ابعاد آن کسب و کار را در نظر بگیریم. به طور کلی عوامل تاثیر….

3 نکته مهم در تولید یک مقاله مناسب برای سایت رعایت کنید

تولید یک مقاله مناسب برای سایت نوشتن یک مقاله مناسب برای سایت ، بسیار شبیه نوشتن یک مقاله عادی است. تمام بخش هایی که در یک مقاله عادی وجود دارد در مقاله های درون سایت نیز وجود دارد. تنها تفاوت در نوع نوشتار مقالات است. حال این یعنی چه؟؟ این تفاوت چیست؟ تفاوت در این….

7 راه بهینه سازی تیتر مطالب برای افزایش بازدید در موتور های جستجو

سلام به این آموزش خوش آمدید. ما در این آموزش می خواهیم به شما یاد بدهیم که چه تیتر هایی برای نوشته های خود انتخاب کنید تا در موتور های جستجو بیشتر دیده شوند و کلیک های بیشتری روی لینک های شما بشود و در نتیجه بازدید سایت شما بالا رود. 1.اعداد اعداد یکی از….

10 راه سریع برای رتبه گرفتن در گوگل

سلام. خب بدوم هیچ مقدمه خاصی به اصل مطلب بپردازیم سرعت بیشتر = سئو بهتر. حالا سرعت در چه زمینه ایی؟! وقتی ما یک مقاله را منتشر میکنیم میخواهیم که در سریع ترین زمان ممکن به مقاله را به دست مخاطب برسانیم. برای این کار راههای وجود دارد که در مورد آن امروز به صحبت….