دیجیتال مارکتینگ

توضیحات وبینار

وبینار رایگان آموزشی افزایش مهارت های بازاریابی در فضای مجازی برای افزایش فروش. در این وبینار به صورت اختصاصی به ترفندهای دیجیتال مارکتینگ و ابزارهای کاربردی خواهیم پرداخت تاریخ برگزاری وبینار پنج شنبه 17 تیر ساعت 19 خواهد بود.


وبینار برگزار شد

 درباره وبینار دیجیتال مارکتینگ

امروزه داشتن مهارت های بازاریابی برای هر کسب و کاری از مهم ترین مواردی است که بقای آن کسب و کار را تضمین می کند. فضای دیجیتال آینده کسب و کار هاست که میتوان از طریق آن بدون محدودیت زمانی و مکانی، به مشتری های بیشتر و بازارهای بیشتر دست پیدا کرد. پایه اصلی فروش بیشتر و درآمد بیشتر از طریق فضای مجازی، داشتن آشنایی با دیجیتال مارکتینگ یا همان بازاریابی دیجیتال است و تضمین آن، مهارت در استفاده از ابزارها و دیتای آن هاست.

در این وبینار، با انواع ابزارهای دیجیتال مارکتینگ و شیوه کار با آن ها را آشنا خواهید شد.

خلاصه مطالبی که در وبینار مطرح می‌شه:

  • معرفی دیجیتال مارکتینگ
  • معرفی ابزارهای دیجیتال مارکتینگ
  • کار با ابزارهای دیجیتال مارکتینگ
  • کنترل سئو و برنامه ریزی آن
  • فرایند ایمیل مارکتینگ و بازگشت سرمایه
  • تبلیغات کلیکی یا PPC
  • آنالیز و تحلیل داده حاصل از کمپین ها
  • تبلیغات در شبکه های اجتماعی
  • اینفلوئنسر مارکتینگ

  • چطور بفروشیم

این رویداد برای چه کسانی مناسب است؟

اگر شما صاحب کسب و کاری هستید و میخواهید فروش خود ار از طریق یک بازاریابی درست افزایش دهید و فروشنده هستید و هر روز با این موضوع دست و پنجه نرم می کنید، یا این که مطابق وبینار قبلی یک کسب و کار جدید راه اندازی کرده اید، به هر دلیلی با فروش و عمل فروختن ارتباط دارید حتی در اینستاگرام، این وبینار برای شما بسیار کاربردی است.برای پشتیبانی و سوالات خود می توانید داخل واتس اپ با شماره 09910114033 در ارتباط باشید و اگر در گروه واتس اپی پشتیبانی عضو نیستید، با این شماره در ارتباط باشید تا عضو شوید و سوالات خود را مطرح کنید.

سخنرانان این وبینار

سید علی خانیان

مهندس سید علی خانیان
مشاور کسب و کار اینترنتی

امید رجبی

امید رجبی
مشاور بازاریابی مشاغل

برگزاری این وبینار با همراهی شبکه توسعه کسب و کار لوزی می‌باشد

برگزاری وبینار دیجیتال مارکتینگ

با همکاری شبکه توسعه کسب و کار لوزی در روز پنجشنبه 17 تیر ماه 1400 ساعت 19برگزار می شود. این رویداد، سومین رویداد رسمی سال 1400 از سلسله وبینارهای آموزشی برای کسب و کار و توسعه شغلی از شبکه توسعه کسب و کار لوزی است که با هدف معرفی فرایندها و ابزارهای بازاریابی در فضای دیجیتال  است که با همراهی شما، به انجام خواهد رسید. این رویداد در فضای مجازی است که به صورت رایگان برگزار می شود و شما برای شرکت در وبینارهای بعدی، می توانید از همین حالا ثبت نام کنید.

ما همراه شما هستیم تا کسب و کار شما را راه اندازی کنیم و آن را به رونق برسانیم. بخشی از کسب و کار در فضای مجازی کاملا در حوزه کسب و کارهای خدماتی قرار می گیرد که سخت ترین نوع بازاریابی را دارد. اما اصلا جای نگرانی نیست و ما به صورت تمام وقت همراه شما هستیم و پشتیبانی کسب و کار شما را انجام می دهیم.

رسالت ما در این برنامه های آموزشی، فقط همراهی شما برای راه اندازی جریان درآمدی شماست.