توضیحات وبینار

چطور یک فروشگاه موفق داشته باشیم؟ در این وبینار میخواهیم درباره ابنکه چطور از 0 یک فروشگاه اینترنتی قدرتمند داشته باشیم صحبت کنیم. سورپرایز ویژه ای نیز برای کسایی که در این وبینار شرکت میکنند در نظر گرفته ایم


فرم ثبت نام وبینار

Please select a valid form

وبینار رایگان فروش

  تاریخ برگزاری: جمعه 18 تیر 1400 ساعت 19 عصر

 
 
ثبت نام در رویداد

 درباره وبینار چطور بفروشیم بیشتر بدونیم

در این رویداد آموزشی، شما فرامیگیرد که مهارت های فروش کدام اند، چطور می توانید نقش یک فروشنده موفق را بازی کنید و با انواع تیپ شخصیتی مشتری برخورد کنید ، روانشناسی فروش را یاد خواهید گرفت و برای هر نوع مشتری یک متد منحصر بفرد را پیاده سازی می کنید .این رویداد در روز پنجشنبه 20 خرداد ماه 1400 به صورت آنلاین برگزار می‌شود و شما کافی است پس از ثبت نام، در روز و ساعت مشخص شده وارد لینک جلسه شوید و نیاز به نصب هیچ برنامه یا مورد اضافی ندارید.

خلاصه مطالبی که در وبینار مطرح می‌شه:

  • مهارت های یک فروشنده موفق
  • مهارت شکست ناپذیر بودن و تسلیم نشدن
  • شناسایی انواع تیپ شخصیتی
  • مشتری ها از چه چیزهایی خوششان می آید
  • مهارت داشتن یک فروشگاه
  • چیدمان محصولات
  • نقش خدمات پس از فروش
  • پتانسیل وبسایت  برای فروش خارج از زمان و مکان
  • مسیر بازاریابی دیجیتال
  • و…

چطور بفروشیم

این رویداد برای چه کسانی مناسب است؟

اگر شما فروشنده هستید و هر روز با این موضوع دست و پنجه نرم می کنید، یا این که مطابق وبینار قبلی یک کسب و کار جدید راه اندازی کرده اید، به هر دلیلی با فروش و عمل فروختن ارتباط دارید حتی در اینستاگرام، این وبینار برای شما بسیار کاربردی است.برای پشتیبانی و سوالات خود می توانید داخل واتس اپ با شماره 09910114033 در ارتباط باشید و اگر در گروه واتس اپی پشتیبانی عضو نیستید، با این شماره در ارتباط باشید تا عضو شوید و سوالات خود را مطرح کنید.

سخنرانان این وبینار

سید علی خانیان

مهندس سید علی خانیان
مشاور کسب و کار اینترنتی

امید رجبی

امید رجبی
مشاور بازاریابی مشاغل

مشاهده وبینار قبلی (شروع یک کسب و کار)

برگزاری این وبینار با همراهی شبکه توسعه کسب و کار لوزی می‌باشد

برگزاری وبینار مهارت فروش

با همکاری شبکه توسعه کسب و کار لوزی در روز پنجشنبه 20 خرداد ماه 1400 ساعت 10 صبح برگزار می شود. این رویداد، دومین رویداد رسمی سال 1400 از سلسله وبینارهای آموزشی برای کسب و کار و توسعه شغلی از شبکه توسعه کسب و کار لوزی است که با هدف معرفی مهارت های فروش و فروشندگی است که با همراهی شما، به انجام خواهد رسید. این رویداد در فضای مجازی است که به صورت رایگان برگزار می شود و شما برای شرکت در وبینارهای بعدی، می توانید از همین حالا ثبت نام کنید.

ما همراه شما هستیم تا کسب و کار شما را راه اندازی کنیم و آن را به رونق برسانیم. بخشی از کسب و کار در فضای مجازی کاملا در حوزه کسب و کارهای خدماتی قرار می گیرد که سخت ترین نوع بازاریابی را دارد. اما اصلا جای نگرانی نیست و ما به صورت تمام وقت همراه شما هستیم و پشتیبانی کسب و کار شما را انجام می دهیم.

رسالت ما در این برنامه های آموزشی، فقط همراهی شما برای راه اندازی جریان درآمدی شماست.

ثبت نام رایگان در وبینار