دیجیتال مارکتینگ چیست ؟ آشنایی با راه های آن

دیجیتال مارکتینگ

بازاریابی است که از دستگاه‌های الکترونیکی استفاده می‌کند و می‌تواند توسط متخصصان مارکتینگ برای انتقال پیام‌های تبلیغاتی و سنجش تأثیر آن در جذب مشتری شما استفاده شود. در عمل، دیجیتال مارکتینگ معمولاً به کمپین های بازاریابی اطلاق می شود که روی رایانه، تلفن، تبلت یا دستگاه های دیگر ظاهر می شوند. این می تواند اشکال….

ماهنامه شماره 3 – آنجلا مرکل، دانشمندی که تبدیل به یک رهبر جهانی شد

همراه شما هستیم با آخرین ماهنامه سال 1399، این ماهنامه قرار بود 20 اسفند ماه برروی سایت قرار بگیره ولی با توجه به مشکلاتی زیر ساختی که در سرور پیش اومد تاریخ انتشار اون تغییر پیدا کرد. سال نو همه مبارک باشه و بهترین هارو برای تک تک شما آرزو میکنیم.تحریریه مجله اینترنتی هایکدز خب….

استراتژی تمرکز در دنیای دیجیتال

در گذشته و مخصوصا در حوزه ی دیجیتال مارکتینگ، تخصص افراد به صورت عمودی بود. مثلا در بازاریابی فضای مجازی، یک فرد به صورت اختصاصی در زمینه ی ایمیل مارکتینگ فعالیت میکرد و صرفا متخصص ایمیل مارکتینگ بود و این به خودی خود یک تمرکز را ایجاد میکرد. اما امروز چی؟؟؟ امروز که همه چیز….

11 نکته مهم برای انتخاب دامنه مناسب برای کسب و کارتان

انتخاب دامنه مناسب اولین قدم برای شروع کسب و اینترنتی است، با من همراه باشید تا 11 نکته مهم انتخاب دامنه مناسب را بررسی کنیم. قبل از هر چیز باید بگوییم که انتخاب دامنه مناسب قدمی به سوی پیروزی شماست اما تمام راه نیست و برای رسیدن به هدفتان تلاش کنید و داشتن افراد متخصص….