ماهنامه شماره دو – تمرکز یکجا بر روی نکات

ماهنامه شماره دو

دومین نسخه ماهنامه مجله اینترنتی هایکدز شما را متحیر می‌کند. ماجراهای پشتکار یک فرد موفق که رویای انیمیشن را به دنیای واقعی وارد کرد، عجایت فعالیت رآکتور و انرژی پاک، آینده ی جذاب در هوش مصنوعی و زندگی انسان، مشاهده مسیر یک طراح کاربری، یک نگاه عجیب کسب و کاری به فضای مجازی.مطالب بهمن ماه….

ماهنامه شماره یک – همه چیز را یکجا بخوانید!

ماهنامه شماره یک

به اولین نسخه ماهنامه مجله اینترنتی هایکدز خوش آمدید. هر ماه، یک ماهنامه جدید در انتظار شماست. در هر ماهنامه چه اتفاق هایی قراره بیوفته؟ مجله هایکدز در هر ماه شما اطلاعاتی در زمینه بازاریابی کسب و کار، دانش روز دنیا، علم طراحی و چشم نوازی، بازارهای مالی، تجربه افراد کسب و کارهای موفق و….

8 راه کار ساده برای ساخت ویدئو و کلیپ های حرفه ای برای افراد تازه کار

معمولا افراد بیشتر وقت خود را در اینترنت صرف دیدن ویدئو ها می کنند تا این که مقاله بخوانند یا این که عکس ببینند. در حقیقت دیدن ویدئو ها 73 درصد از ترافیک جهانی در سال 2016 را شامل می شد.این به معنای این است که وقتی کسی در اینترنت است به احتمال خیلی زیاد….

طراحی لوگو استارت آپ های مدیا محور

طراحی لوگو یا آیکون برنامه سمپل برای استارت آپ های مدیا محور. این طرح با استفاده از برنامه Adobe Illustrator طراحی شده است. در این لوگو از گرداینات Free From که در رابطه با قبلا صحبت شده بود استفاده شده است. طرح نوشتار یا تایپوگرافی موجود در زیر لوگو بسیار ساده انتخاب شده است تا….

8 نوع از انواع گرادیانت

1- گرادیانت خطی Linear قبل از تسلط بر گرادیانت، مهم است که نوع گرادیانت مختلف را یاد بگیریم، ابتدا گرادیانت خطی، این گرادیانت با ایجاد یک دسته از رنگ هایی که در یک خط مستقیم پیشرفت می کنند از یک رنگ شروع و به رنگ های دیگر میرسد و یک طیف از رنگ های انتخاب….