چطور با وبینار بفروشیم؟ آموزش گام به گام فروش در 5 مرحله

چگونگی فروش با وبینار

ترفند فروش با استفاده از وبینار چیست؟ به بینندگان کمک می کند تا اعتماد به نفس داشته باشند، بنابراین از فرصت خرید استفاده می کنند. بدون کلمات سرسام آور در اینجا یک راه اثبات شده و گام به گام برای جذب مشتریان ، ارائه پیام خود و بستن تجارت با وبینار ارائه شده است. شاهد….

دیجیتال مارکتینگ چیست ؟ آشنایی با راه های آن

دیجیتال مارکتینگ

بازاریابی است که از دستگاه‌های الکترونیکی استفاده می‌کند و می‌تواند توسط متخصصان مارکتینگ برای انتقال پیام‌های تبلیغاتی و سنجش تأثیر آن در جذب مشتری شما استفاده شود. در عمل، دیجیتال مارکتینگ معمولاً به کمپین های بازاریابی اطلاق می شود که روی رایانه، تلفن، تبلت یا دستگاه های دیگر ظاهر می شوند. این می تواند اشکال….

نوشتن مقاله برای سایت

اهمیت تولید مقاله و محتوای متنی برای سئوی یک سایت از هیچ کس پوشیده نیست. یکی از گام های مهم راه اندازی سایت جدید، برنامه ریزی سئو و مقالات آن است. به همین منظور به سراغ مطالب مهم و کلمات کلیدی خواهیم رفت. داشتن هرم سئو که شامل کلمات کلیدی است، نقشه راه تولید محتوای….

ماهنامه شماره 4 – رویکرد تازه، اتفاق تازه!

ماهنامه شماره 4

سلام به همه، با ماهنامه شماره 4 مجله اینترنتی هایکدز در خدمت شماییم. در این ماهنامه درباره ترند های فناوری، زمان خداحافظی با شغل خود و یک اتفاق تازه در تاریخ علم فیزیک همراهتونیم در آخرم هم بررسی میکنیم که هاست ایرانی بهتره یا خارجی؟ با ما همراه باشید!  4 ترند فناوری که آینده را….

ماهنامه شماره 3 – آنجلا مرکل، دانشمندی که تبدیل به یک رهبر جهانی شد

همراه شما هستیم با آخرین ماهنامه سال 1399، این ماهنامه قرار بود 20 اسفند ماه برروی سایت قرار بگیره ولی با توجه به مشکلاتی زیر ساختی که در سرور پیش اومد تاریخ انتشار اون تغییر پیدا کرد. سال نو همه مبارک باشه و بهترین هارو برای تک تک شما آرزو میکنیم.تحریریه مجله اینترنتی هایکدز خب….

ماهنامه شماره دو – تمرکز یکجا بر روی نکات

ماهنامه شماره دو

دومین نسخه ماهنامه مجله اینترنتی هایکدز شما را متحیر می‌کند. ماجراهای پشتکار یک فرد موفق که رویای انیمیشن را به دنیای واقعی وارد کرد، عجایت فعالیت رآکتور و انرژی پاک، آینده ی جذاب در هوش مصنوعی و زندگی انسان، مشاهده مسیر یک طراح کاربری، یک نگاه عجیب کسب و کاری به فضای مجازی.مطالب بهمن ماه….

ماهنامه شماره یک – همه چیز را یکجا بخوانید!

ماهنامه شماره یک

به اولین نسخه ماهنامه مجله اینترنتی هایکدز خوش آمدید. هر ماه، یک ماهنامه جدید در انتظار شماست. در هر ماهنامه چه اتفاق هایی قراره بیوفته؟ مجله هایکدز در هر ماه شما اطلاعاتی در زمینه بازاریابی کسب و کار، دانش روز دنیا، علم طراحی و چشم نوازی، بازارهای مالی، تجربه افراد کسب و کارهای موفق و….

چطور مسئول امنیت اینستاگرام خودمون باشیم؟

امنیت اینستاگرام

خب، خب، خب. این از اون بحث هایی که خودم خیلی باهاش کیف میکنم، هرجا هم میشینم و مبیبنم کسایی دارن در رابطه با این موضوع حرف میزنن میگم که پول بیخود ندین به کسی! راستش اینکه امنیت اکانت اینستاگرام خودتون رو بهتر کنید کاری نداره، همین چند تا راه پایین رو برید کفایت میکنه….

استراتژی تمرکز در دنیای دیجیتال

در گذشته و مخصوصا در حوزه ی دیجیتال مارکتینگ، تخصص افراد به صورت عمودی بود. مثلا در بازاریابی فضای مجازی، یک فرد به صورت اختصاصی در زمینه ی ایمیل مارکتینگ فعالیت میکرد و صرفا متخصص ایمیل مارکتینگ بود و این به خودی خود یک تمرکز را ایجاد میکرد. اما امروز چی؟؟؟ امروز که همه چیز….

ماتریس SWOT و استراتژی مارکتینگ

اصطلاح SWOT مخفف چهار کلمه­ ی انگلیسی Strength به معنای قوت، Weakness به معنای ضعف، Oportunities به معنای فرصت و Threat به معنای تهدید است. اگر بخواهیم ماتریس SWOT را در یک کسب و کار یا نوآفرینی (استارتاپ) بررسی کنیم، باید ابعاد آن کسب و کار را در نظر بگیریم. به طور کلی عوامل تاثیر….